بخش دانلود

توجه: برای برخی فایل‌ها دو لینك دانلود اصلی و كمكی قرار داده شده است كه با استفاده از هر یك از آن‌ها می‌توانید فایل مورد نظر را دانلود نمایید. دقت كنید، لازم نیست فایل را از هر دو لینك دانلود نمایید زیرا در هر دو، فایل یكسانی قرار داده شده است.

عنوان
توضیحات كلی
نسخه
لینك(های) دانلود

ParsKey Middleware + ParsKit PKE

این بسته شامل کتابخانه PKCS #11 توکن پارس‌كی، ابزار مدیریت آن و بسته نرم افزاری ParsKit PKE SDK است و برای استفاده از توکن پارس‌كی در سامانه های PKE شده با ParsKit PKE SDK می باشد.

v1.7.14.0_r950913

WinXP Update for ParsKey Middleware

بسته بروزرساني Windows XP براي استفاده از Minidriver توكن پارس كي (Parskey Minidriver)

Windows-KB909520-v1.000-x86-ENU.exe

كتابخانه PKCS #11 پارس‌كی
كتابخانه PKCS #11 پارس‌كی، واسط استانداردی است كه امكان استفاده از توكن پارس‌كی در طیف وسیعی از نرم‌افزار‌ها را فراهم می‌كند. به عنوان مثال، برای استفاده از توكن پارس‌كی در نرم‌افزار‌هایی مانند Adobe Acrobat و Mozilla Thunderbird، به این واسط نیاز می‌باشد. این واسط نیازی به نصب نداشته و قابلیت استفاده از چند توكن پارس‌كی به صورت همزمان توسط آن پشتیبانی می‌شود.
v3.103.0.48_r940904
ParsKit PKE Package
اين بسته شامل مؤلفه‌هاي مورد نياز براي تجهيز سامانه(ها) به زيرساخت كليد عمومي مي‌باشد. محتويات اين بسته عبارتند از:-بسته توسعه نرم‌افزاري ParsKit PKE Client Side (ParsKitWebAPI)-بسته توسعه نرم‌افزاري ParsKit PKE Server Side (C/C++ و ParsKit .Net)-نمونه‌برنامه تحت وب و Stand Alone-گواهي‌هاي تستي-مستندات برنامه نويسي
SSW_960718_1
ParsKey Token Manager
ParsKey Token Manager نرم‌افزاری ساده و كم‌حجم جهت مدیریت توكن است. این نرم‌افزار امكانات مدیریتی اصلی مانند تنظیم pincode توكن، ورود/خروج اشیا به/از توكن را در اختیار كاربر قرار می‌دهد. دقت كنید، امكانات كامل مدیریت توكن، تنها در نرم‌افزار ParsKey Utility قرار دارد.
v1.0.0.9_940823

لینك دانلود

ParsKey Middleware
این بسته شامل کتابخانه PKCS #11 توکن پارس‌كی، ابزار مدیریت آن و درایورهای کارت هوشمند آن است. برای استفاده از توكن پارس‌كی در کاربردهای تحت ویندوز، نظیر امضای اظهارنامه مالیاتی، ثبت قراردادهای خرید، فروش و اجاره مسکن و امضای اسناد در نرم‌افزارهای ویندوزی نظیر Word باید ParsKey Middleware نصب شود
2.5.3.0_960627

لینك دانلود

مجتمع‌ساز Cryptoki پارس‌كی
(ParsKey PKCS #11 Inegrator)
با استفاده از كتابخانه مجتمع‌ساز cryptoki پارس‌كی، امكان استفاده از توكن‌های سازندگان مختلف در كنار یكدیگر با واسطی یكپارچه فراهم می‌شود. به عنوان مثال، با استفاده از این كتابخانه می‌توان توكن‌های iKey ،ParsKey، و eToken را در كنار یكدیگر در نرم‌افزارهایی كه امكان بارگذاری تنها یك cryptoki دارند، بكار گرفت. گزارش‌گیری از توابع فراخوانی‌شده از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار است.
v1.0.2.1_r940816
نرم‌افزار OpenSSL

یكی از كاربرد‌های این نرم‌افزار، ایجاد و بررسی صحت درخواست امضای گواهی (CSR) و تبدیل فرمت‌های مختلف گواهی به یكدیگر می‌باشد. لازم به ذكر است، برای كارهای متداول مانند تبدیل فرمت گواهی و حذف گذرواژه كلید خصوصی، دانلود نسخه Light نرم‌افزار (معمولاً با عنوان Win32 OpenSSL v1.x.xx Light در سایت نرم‌افزار) كفایت می‌كند.

 

آخرین نسخه

نرم‌افزار

LDAP Browser

با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان به مخزن مركز میانی پارس‌ساین به آدرس www.parssignca.ir متصل شد و گواهی‌‌های الكترونیكی و لیست گواهی‌های باطل‌شده كه توسط این مركز صادر شده را دانلود نمود. لازم به ذكر است كه برای اجرای این نرم‌افزار، باید JRE (كه لینك دانلود آن در زیر آمده) روی سیستم نصب باشد. راهنمای نصب نرم‌افزار و دانلود گواهی با استفاده از این نرم‌افزار در بخش راهنما‌ها آمده است.
-
نرم‌افزار JXplore
با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان به مخزن مركز میانی پارس‌ساین به آدرس www.parssignca.ir متصل شد و گواهی‌‌های الكترونیكی و لیست گواهی‌های باطل‌شده كه توسط این مركز صادر شده را دانلود نمود. لازم به ذكر است كه برای اجرای این نرم‌افزار، باید JRE‌ (كه لینك دانلود آن در زیر آمده) روی سیستم نصب باشد.
v3.3.02
نرم‌افزار JRE

برای اجرای نرم‌افزار‌هایی مانند LDAP Browser و JXplore باید JRE روی سیستم نصب شود. لازم به ذكر است هنگام دانلود، می‌توانید با توجه به نوع سیستم خود (64 یا 32 بیتی)، نسخه مناسب را دانلود نمایید. در این لینك ، تنها نسخه 32 بیتی قرار داده شده است.

v8u11
نرم‌افزار Any Desk

این نرم افزار راه حلی مناسب برای به اشتراک گذاری دسکتاپ است. با این نرم افزار می‌توانید محیط دسکتاپ خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین بتوانید سیستم دیگری را از راه دور کنترل نمایید.

-


تمام حقوق این وب‌سایت، متعلق به مركز میانی پارس‌ساین می‌باشد.