درباره ما

مركز میانی پارس‌ساین‌ اولین و تنها مركز صدور گواهی الكترونیكی خصوصی كلاس دو در كشور می‌باشد. این مركز با بیش از یك دهه تجربه، از سال 1381 با هدف آموزش و فرهنگ‌سازی عمومی و همچنین كسب تجربه در زمینه صدور گواهی الكترونیكی و امضای دیجیتال فعالیت نموده و تا به حال چندین هزار گواهی الكترونیكی برای کاربردهایی مانند امضا، پست الكترونیكی، و SSL صادر كرده است.
مركز میانی پارس‌ساین‌ طی پانزدهمین جلسه شورای سیاست‌گذاری گواهی الكترونیكی كشور مورخ 1390/03/24 مجوز رسمی تأسیس و به ترتیب طی جلسات شورا در تاریخ‌های 1391/04/28 و 1393/03/10، گواهی الكترونیكی سطح یك و دو خود را دریافت نموده است. در حال حاضر، این مركز گواهی‌های الكترونیكی برای اشخاص حقیقی و حقوقی جهت استفاده در كاربردهای غیردولتی صادر می‌نماید اما در آینده‌ای‌ نزدیك، خدمات گواهی‌‌ الكترونیكی‌ برای‌ كاربرد‌های‌ دولتی‌ نیز ارائه خواهد نمود.

در زیر به برخی از افتخارات این مركز اشاره شده است:

  1. توسعه‌دهنده‌ اولین نرم‌افزار‌های بومی مدیریت گواهی الكترونیكی (CA)، مدیریت مركز ثبت‌نام (RA)، و OCSP تأییدشده در زیرساخت كلید عمومی كشور (برای مشاهده تأییدیه به این آدرس از وب‌سایت مركز دولتی صدور گواهی الكترونیكی ریشه مراجعه نمایید)؛
  2. كسب رتبه نخست توسط توكن امنیتی پارس‌كی در مقایسه با محصولات مشابه داخلی و خارجی طی دو سال متوالی اخیر (برای مشاهده تأییدیه به این آدرس از وب‌سایت مركز دولتی صدور گواهی الكترونیكی ریشه مراجعه نمایید).تمام حقوق این وب‌سایت، متعلق به مركز میانی پارس‌ساین می‌باشد.